Pracujeme na 100%

I když se zrovna nikdo nedívá.

CSL Behring

„Potřebujeme se věnovat naší práci. Proto je důležité, že se Rentpoint o všechno postará a vždy v co nejkratším čase.“

Pro provoz naší flotily je důležité, aby pro nás náš partner zabezpečoval absolutně vše bez toho, aby to nějak zdržovalo naše zaměstnance od jejich každodenních povinností. Ať už se záležitosti týkaly servisu, pomoci při dopravních nehodách, výměny pneumatik, anebo náhradních vozidel, vždy byly časové ztráty minimální a mohli jsme se plně věnovat své práci. Jsem rád, že jsme si vybrali jako partnera společnost RentPoint a doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále k oboustranné spokojenosti.

Ondra Halász Country Manager pro ČR/SR, CSL Behring

Více o naší spolupráci
Formica

„Všechno funguje přesně podle dohody a naše požadavky Rentpoint vždy bez chyby vyřeší.“

Naše společnost spolupracuje s RentPointem teprve od letošního roku, ale i tak krátká doba nám stačí na to, abychom mohli ohodnotit přístup a spolupráci. Dnes není běžné, že věci fungují dle dohody, že termíny se dodržují, že smlouvy se řádně evidují, že požadavky klienta na fakturace jsou naplněny, že odpovědi máte ihned v mailu, že ať potřebujete cokoliv, k pronajatým vozům máte vše bezprostředně vyřešeno. Zejména bych velmi ráda ocenila profesionální přístup paní Barbory Šormové. Stejně jako já jsou spokojeni i moji kolegové, kteří na rozdíl ode mne nesedí „za stolem“, ale za volantem. Auto Palace, potažmo RentPoint, a její služby opravdu doporučuji.

Irena Jelínková Obchodní ředitelka, Formica

Více o naší spolupráci
Tesco

„S auty od Rentpointu jsou spokojeni všichni naši zaměstnanci. Včetně vrcholových manažerů.“

Dovoluji si na přímo vyjádřit velkou spokojenost s naší dosavadní spoluprací, kterou jsme díky aktivnímu přístupu týmu v Auto Palace Spořilov navázali. Díky naprosto nadstandartnímu přístupu hned od našich prvních jednání až po úspěšné podepsání rámcové smlouvy, se nám podařilo nastavit podmínky, které nám maximálně vyhovují a přinášejí naší společnosti značnou úsporu. Servis, který naší firmě poskytujete, je, myslím, více než kvalitní a není to jen můj názor. Není nic lepšího, než když každý náš zaměstnanec, co měl tu čest vézt se ve vašem autě, se ke mně vrací nadšený s jeho úrovní a kvalitou. Když říkám zaměstnanci, mám tím na mysli i členy vrcholového vedení naší společnosti, kteří již také měli možnost vašich služeb využít.

Marek Šebest Car Fleet Manager, Tesco Stores ČR/SR

Více o naší spolupráci
Nektar Natura

„Veškerý servis je vždy detailně naplánovaný a, pokud trvá delší dobu, vždy dostaneme náhradní vůz.“

S Auto Palace Spořilov, potažmo s RentPointem, spolupracujeme již od roku 2009. Veškeré servisní zákroky na vozech během spolupráce, ať se jednalo o odstranění poruchy, běžnou výměnu pneumatik či garanční prohlídku, byly vždy detailně naplánovány a pokud byla třeba ponechat vozidlo na delší opravu, vždy nám bylo v rámci spolupráce poskytnuté náhradní vozidlo. Jsme pravidelně a včas informováni o novinkách, plánovaných garančních prohlídkách či výměně pneumatik, proto si můžeme předem naplánovat náš pracovní rozvrh. Naše firma je se spoluprací se společností Auto Palace Spořilov, resp. RentPoint, výjimečně spokojena a muže ji jen doporučit.

Alex Januškovski CEO, Nektar Natura

Více o naší spolupráci